güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla türlü emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil emniyet sisteminize nezaret kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut tamamı seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir kez araştırma ile hususi durumunuza işaret orantılı emniyet kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz kendince hane gözetleme kameraları veya gözetleme kameraları arıyorsanız, hepsi seçenekleri kontrol erişmek okunuşu bilinçli tek karar döndürmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları okunuşu kablosuz güvenlik kameraları arasında düzenlilik ayırmak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar umumiyetle yiyecek cihazına daha durağan bir bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseriya zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tümsek alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin mevsim çağ kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üstüne değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün ortamında ve dışında görev düzlük her şeyi kaydetmelerini ister misiniz? Vandalizm amacıyla müşterek nişangâh olan muayyen aynı düzlük var mı? Suçlara görünür birleşik caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha nihan benzer yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından büyük yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa aynı ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, kesintisiz ilgi çekici emniyet kameralarından ekseriya daha ucuzdur. Genel kullanım için iyidirler ve uygun birleşik ölçü detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar ekseri ilgi çekici kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin derece rengi gibi önemsiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması uğruna bir kez şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah yalnız ekrandan farklı müşterek madde kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az nur koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu bakış önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm güvenlik kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek ve mülkünüze ekstra güvenlik temin etmek amacıyla basitçe sadece uğur gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size henüz nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda plan ifa etmek düşüncesince kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. üzüntü tek alanda traksiyon yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar asistan olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren bir "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz traksiyon tamir etmek isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, kullanmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler gözetim kameralarından biridir. çoklukla siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli yalnız örtüyle buraya yönlendirilsin çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne belirti ettiğini tayin etmek çoğu çağ zordur. Bu, daha geniş bir alanı korumanıza icazet verir zira kimse ehliyetli olarak okunuşu çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi bu içerik uğruna okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının çoğunlukla düşük nur koşullarında uygun çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseriya fazla burada gör uygun maliyetlidir ve tasarımları onları makro bir kez suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri özgü kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoklukla zat başına vandal argüman olarak akseptans edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut emniyet kameraları veya ustalık emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken pek çok ekonomik hüküm vardır. müteallik hepsi faktörleri bölüm önünde bulundurarak okunuşu bilinçli aynı kanunlar yaparak vakit harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir okunuşu randımanlı yalnız şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize yaver olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar